İstanbul Çamlıca Medicana Hastanesi Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

İstanbul Çamlıca Medicana Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminde görev yapmakta olan Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek ilgili hastanenin belirtilen telefonlarından arayarak muayene için randevu alabilirsiniz.

Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi) Adres: Alemdağ cad. No:85 34767 Üsküdar / İstanbul
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  Telefon : 0216 522 60 00
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  Faks : Bilgi bulunamadı.
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  E-Mail: mail.medicana.com.tr

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Çamlıca Medicana Hastanesi bünyesinde  aktif görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

One thought to “İstanbul Çamlıca Medicana Hastanesi Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu Randevu İşlemleri”

  1. Sayın ve Değerli Hocam Meral Kozakçıoğlu

    İnternetten ve Youtube proğramlarından büyük bir ilgi ile sizi izliyor ve oldukça faydalanıyorum. Özelliklle Kalça ve diz kireçlenmeleri konusunda fiziki olarak tavsiye ettiğiniz hareketleri uygulayarak çok değerl ive sağlıklı sonuçlar aldım Bende kalça kireçlenmesi olup ksığımda ödem yapıyor bu konuda bana bir öneri veya ilaç tavsiyeniz olusa çok sevinceğim. çünkibeş yıl önce geçirdiğim mide kanamasına yan etkisi olmamasını istiyorum böbreklerim ve kalbimden herhangibir şikayeti yok..yaşım 60 olup cevabınızı bekler Saygılarımı arz ederim. Sabahattin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir