Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi Dişhekimi Müge BİLİCİ Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesinde Dişhekimi olarak görev yapmakta olan Müge BİLİCİ ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Dişhekimi  Müge BİLİCİ (Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi) Adres: Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2 Keçiören / ANKARA
Dişhekimi Müge BİLİCİ (Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi) Telefon : 0 312 360 00 07
Dişhekimi Müge BİLİCİ (Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi) Faks : 0 312 359 00 80
Dişhekimi Müge BİLİCİ (Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi) E-Mail: bilgi@tepebasiadsm.gov.tr

Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

One thought to “Tepebaşı Ağız D.S. Hastanesi Dişhekimi Müge BİLİCİ Randevu İşlemleri”

  1. Dr.Müge Hanım benim gibi korkan bir hasta ile baş etti.İlgisinden alakasından Allah razı olsun.Şiddetle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir