Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Diş Tabibi Işıl TARIM AYDEMİR Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Diş Tabibi olarak görev yapmakta olan Işıl TARIM AYDEMİR ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Diş Tabibi  Işıl TARIM AYDEMİR (Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) Adres: Yeni Etlik Cd. No: 103 Osmanlı İş Merkezi Kat: 2 Keçiören / ANKARA
Diş Tabibi Işıl TARIM AYDEMİR (Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) Telefon : 0 312 325 36 36
Diş Tabibi Işıl TARIM AYDEMİR (Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) Faks : 0 312 323 39 67 – 326 83 57
Diş Tabibi Işıl TARIM AYDEMİR (Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) E-Mail: kecioren.osmali@gmail.com

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir