Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi Uz.Dr.Zehra Sarıkuş Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesinde görev yapmakta olan Uz.Dr.Zehra Sarıkuş ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu (bazı bölümlere internet üzerinden randevu alınamamaktadır lütfen kontrol ediniz) alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Uz.Dr.Zehra Sarıkuş (Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi) Adres: Ana Bina:Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd. Kütahya-EK BİNA:Saray Mh. Fatih Sultan Mehmet Bul. Kütahya
Uz.Dr.Zehra Sarıkuş (Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi)  Telefon : Ana Bina:0 274 231 66 60-Ek Bina:0 274 223 60 53
Uz.Dr.Zehra Sarıkuş (Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi)  Faks : Ana Bina:0 274 231 66 73-Ek Bina:0 274 223 60 59
Uz.Dr.Zehra Sarıkuş (Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi)  E-Mail: kutahyadhs8@saglik.gov.tr

Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesi hastanesinde muayene olmak istediğiniz doktora telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Kütahya D.P.Ü Evliya Çelebi E.A.Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir