Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Medicana Samsun Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Medicana Samsun Kadın Hastalıkları Ve Doğum biriminde görev yapmakta olan Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek ilgili hastanenin belirtilen telefonlarından arayarak muayene için randevu alabilirsiniz.

Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun) Adres: Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  Telefon : 0362 311 05 05
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  Faks : 0362 240 20 40
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  E-Mail: mail.medicana.com.tr

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Medicana Samsun bünyesinde  aktif görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir