Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Medicana Samsun Kadın Hastalıkları Ve Doğum biriminde görev yapmakta olan Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek ilgili hastanenin belirtilen telefonlarından arayarak muayene için randevu alabilirsiniz.

Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun) Adres: Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  Telefon : 0362 311 05 05
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  Faks : 0362 240 20 40
Operatör Doktor Hatice Yağmurkaya BALKAY (Medicana Samsun)  E-Mail: mail.medicana.com.tr

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Medicana Samsun bünyesinde  aktif görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

69 views

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>