Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
İstanbul Çamlıca Medicana Hastanesi Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

İstanbul Çamlıca Medicana Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon biriminde görev yapmakta olan Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek ilgili hastanenin belirtilen telefonlarından arayarak muayene için randevu alabilirsiniz.

Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi) Adres: Alemdağ cad. No:85 34767 Üsküdar / İstanbul
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  Telefon : 0216 522 60 00
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  Faks : Bilgi bulunamadı.
Profesör Doktor Meral Kozakçıoğlu (Çamlıca Medicana Hastanesi)  E-Mail: mail.medicana.com.tr

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Çamlıca Medicana Hastanesi bünyesinde  aktif görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir