Çorum Özel Hastanesi Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Çorum Özel Hastanesinde görev yapmakta olan Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu (bazı bölümlere internet üzerinden randevu alınamamaktadır lütfen kontrol ediniz) alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) (Çorum Özel Hastanesi) Adres: Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sk. No:2 Çorum
Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) (Çorum Özel Hastanesi)  Telefon : 0 364 444 15 20
Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) (Çorum Özel Hastanesi)  Faks : 0 364 226 06 84
Uzm. Dr. Fırat Altay (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) (Çorum Özel Hastanesi)  E-Mail: Bilgi bulunamadı.

Çorum Özel Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Çorum Özel Hastanesi hastanesinde muayene olmak istediğiniz doktora telefon ile randevu almak için hastaneyi belirtilen numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Çorum Özel Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir