Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara İnternational Medicana Hastanesi Doçent Doktor Bilge Tunç Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Ankara İnternational Medicana Hastanesi Gastroenteroloji biriminde görev yapmakta olan Doçent Doktor Bilge Tunç ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek ilgili hastanenin belirtilen telefonlarından arayarak muayene için randevu alabilirsiniz.

Doçent Doktor Bilge Tunç (Ankara İnternational Medicana Hastanesi) Adres: Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520 ANKARA (ATO YANI)
Doçent Doktor Bilge Tunç (Ankara İnternational Medicana Hastanesi)  Telefon : 0312 292 92 92
Doçent Doktor Bilge Tunç (Ankara İnternational Medicana Hastanesi)  Faks : Bilgi bulunamadı.
Doçent Doktor Bilge Tunç (Ankara İnternational Medicana Hastanesi)  E-Mail: mail.medicana.com.tr

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Ankara İnternational Medicana Hastanesi bünyesinde  aktif görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir