Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Ramazan Gündoğdu İletişim Bilgileri

Doktor Ramazan Gündoğdu hangi hastanede görev yapıyor, Ramazan Gündoğdu  iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım, doktor Ramazan Gündoğdu görev yaptığı hastane bilgileri gibi aradığınız pek çok cevabı yazımız içerisinde bulacaksınız. Paylaştığımız bağlantılar sayesinde randevu alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yazının yayın tarihi itibariyle Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Ramazan Gündoğdu ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yazı içerisinde Ramazan Gündoğdu  cep telefonu bilgileri bulunmamaktadır. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip edip anında muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilemediğini de belirtelim)

Doktor Ramazan Gündoğdu (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: İbni Sina Mahallesi Lojman Sokak Derince Kocaeli
Doktor Ramazan Gündoğdu (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 262 317 80 00
Doktor Ramazan Gündoğdu (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 262 233 55 34
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Elektronik Posta Adresi: derinceeah.iletisim@gmail.com
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar sonuçları için bağlantıyı tıklayınız.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli ile ilgili olarak şikayet ve talepleriniz hakkında veya Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili tüm taleplerinizi linki ziyaret ederek CİMER üzerinden hastanenin ilgili departmanına ulaştırabilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi üzerinden yapılan taleplere mutlaka dönüş yapılmaktadır.

Randevulu muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak isterseniz lütfen bağlantıyı izleyinizKocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene için telefonla randevunuzu T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 numaralı çağrı merkezinden de alabilirsiniz.

Doktor Ramazan Gündoğdu hakkında kapsamlı bilgilere ulaşmak ve halen görev yapmakta olduğu güncel hastane bilgisini öğrenmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Açılan arama menüsünde ad ve soyad bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu ilgili alanlara yazarak arama yapabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir