Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Kenan Kaptan İletişim Bilgileri

Doktor Kenan Kaptan hangi hastanede görev yapıyor, Kenan Kaptan  iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım, doktor Kenan Kaptan görev yaptığı hastane bilgileri gibi aradığınız pek çok cevabı yazımız içerisinde bulacaksınız. Paylaştığımız bağlantılar sayesinde randevu alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yazının yayın tarihi itibariyle Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Kenan Kaptan ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yazı içerisinde Kenan Kaptan  cep telefonu bilgileri bulunmamaktadır. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip edip anında muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilemediğini de belirtelim)

Doktor Kenan Kaptan (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: İbni Sina Mahallesi Lojman Sokak Derince Kocaeli
Doktor Kenan Kaptan (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 262 317 80 00
Doktor Kenan Kaptan (Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 262 233 55 34
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Elektronik Posta Adresi: derinceeah.iletisim@gmail.com
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar sonuçları için bağlantıyı tıklayınız.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli ile ilgili olarak şikayet ve talepleriniz hakkında veya Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili tüm taleplerinizi linki ziyaret ederek CİMER üzerinden hastanenin ilgili departmanına ulaştırabilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi üzerinden yapılan taleplere mutlaka dönüş yapılmaktadır.

Randevulu muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak isterseniz lütfen bağlantıyı izleyinizKocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene için telefonla randevunuzu T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 numaralı çağrı merkezinden de alabilirsiniz.

Doktor Kenan Kaptan hakkında kapsamlı bilgilere ulaşmak ve halen görev yapmakta olduğu güncel hastane bilgisini öğrenmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Açılan arama menüsünde ad ve soyad bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu ilgili alanlara yazarak arama yapabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir