Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Tural Khalılov İletişim

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor TuralKhalılov ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Tural Khalılov (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 10 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL
Doktor Tural Khalılov (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 (216) 625 45 45
Doktor Tural Khalılov (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 (216) 625 46 39
Doktor Tural Khalılov (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: info@iagb.gov.tr

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayetlerinizi yahut hastaneden taleplerinizi buraya tıklayarak bimer aracılığı ile iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Doktor Tural Khalılov hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Yazı İçin Yorum Bırak: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Tural Khalılov İletişim

  • 2014 senesinde sag ayagim üç yerinden kirilmisti sayin Tural khalilovun yaptigi operasyon sayesinde hic bir sıkıntım sorunum yok cok sukur.kendisine tesekkur ve saygilarimi sunarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir