Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Arzu Velioğlu İletişim

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor ArzuVelioğlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Arzu Velioğlu (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 10 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL
Doktor Arzu Velioğlu (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 (216) 625 45 45
Doktor Arzu Velioğlu (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 (216) 625 46 39
Doktor Arzu Velioğlu (Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: info@iagb.gov.tr

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayetlerinizi yahut hastaneden taleplerinizi buraya tıklayarak bimer aracılığı ile iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Doktor Arzu Velioğlu hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Yazı İçin Yorum Bırak: Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doktor Arzu Velioğlu İletişim

  • SALAM ARZU xanim İYİ GÜN. SİZE KONUŞTU … YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. LÜTFEN SİZE YAZINIZIMIZLA İLETİŞİME NASIL OLABİLİRİMİZ. BAKU’da yaşıyorum. BAKÜM ÜZERİNE BAŞLADIĞINDA KAPAK KANALI TEKELLERDE YAPILDI. TEŞEKKÜRLER. MENIM ADIM ALIEKBER ALIEKBEROV. MENIM FACEBOOK Alekper Alekperov.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.