Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan İletişim

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor AyşenurPaç Kısaarslan ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan (Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:78    38010 Kocasinan KAYSERİ
Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan (Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 352 336 88 84
Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan (Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 352 320 73 13
Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan (Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: Sanayi Mah. Atatürk Bulvarı Hastane Cad. No:78    38010 Kocasinan KAYSERİ

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bu yazı için arama terimleri:

Yazı İçin Yorum Bırak: Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Ayşenur Paç Kısaarslan İletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.