Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım İletişim

Yazının yayınlandığı tarih itibariyle Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım (Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Adres: Rızaiye mahallesi. İnönü caddesi No:74 Merkez ELAZIĞ
Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım (Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0424 238 10 00
Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım (Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0424 238 10 00

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayetlerinizi yahut hastaneden taleplerinizi buraya tıklayarak bimer aracılığı ile iletebilirsiniz.

Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Yazı İçin Yorum Bırak: Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Doktor Yavuz Sultan Selim Yıldırım İletişim

  • Merhaba hocan bugün kızım geldi size muayeneye ama siz kesin bir cevap vermemişsiniz kızımın hem burnundasıkıntı var hem geniz eti var ama hiç bir ilaçta yazmadan geri göndermişsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.