Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi Genel Cerrahi biriminde görev yapmakta olan doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi) Adres: Talatpaşa Bulvarı Samanpazarı ANKARA
Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  Telefon : 0312 3065000
Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  Faks : 0312 3124931
Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  E-Mail: info@ztb.gov.tr

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

One thought to “Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi Doktor Serdar Gökay TERZİOĞLU Randevu İşlemleri”

  1. Yıllar önce yurt dışından gelen yakınlarımızdandoktorların yaklaşımlarından bahsedilince gıbde ile dinler bizdede böyle şeyler olur mu diye düşünürdüm.taki Opr Dr.Serdar Gökay Terzioğlunu tanıyana kadar.İnsan olarak bir doktor olarak bütün hastalarına yaklaşımı özlediğimiz tablonun çok üzerinde,eşimin ameliyatından dolayı sağlığına kavuşmasından dolayı kendisine sonsuz şükranlarımı sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir