Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi Doktor Ömer ANT Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum biriminde görev yapmakta olan doktor Ömer ANT ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Ömer ANT (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi) Adres: Talatpaşa Bulvarı Samanpazarı ANKARA
Doktor Ömer ANT (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  Telefon : 0312 3065000
Doktor Ömer ANT (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  Faks : 0312 3124931
Doktor Ömer ANT (Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi)  E-Mail: info@ztb.gov.tr

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Doktor Ömer ANT muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir