Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Yenimahalle Devlet Hastanesi Doktor Hasan Süner Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Sigarayı Bıraktırma Polikliniği biriminde görev yapmakta olan Doktor Hasan Süner ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Hasan Süner (Yenimahalle Devlet Hastanesi) Adres: Yeni Batı Mah.2026.Cad. Batıkent Yenimahalle ANKARA

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Doktor Hasan Süner (Yenimahalle Devlet Hastanesi)  Telefon : (312) 587 20 00

Doktor Hasan Süner (Yenimahalle Devlet Hastanesi)  Faks : (312) 587 37 75

Doktor Hasan Süner (Yenimahalle Devlet Hastanesi)  E-Mail: yenimahalledevleth@gmail.com

Yenimahalle Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Hasan Süner muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yenimahalle Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak anında randevu alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Yenimahalle Devlet Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir