Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi Op. Dr. Burcu UNGAN Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum biriminde görev yapmakta olan Op. Dr. Burcu UNGAN ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Op. Dr. Burcu UNGAN (Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi) Adres: Serhat Mah. Milli Egemenlik Cad. Kınalı Mevkii no:58 VAN

Op. Dr. Burcu UNGAN (Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi) Telefon : 444 99 11

Op. Dr. Burcu UNGAN (Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi) Faks : Bilgi Bulunamadı

Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Op. Dr. Burcu UNGAN muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi tahlil sonuçlarınızı internetten öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Van Hayat Lokman Hekim Hastanesi devlet hastanesinde görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir