Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Leyla Evliyaoğlu Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Leyla Evliyaoğlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Leyla Evliyaoğlu (Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Süphan Mahallesi Hava Yolu Kavşağı 1. Kilometre Galericiler Sitesi Karşısı VAN
Doktor Leyla Evliyaoğlu (Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 432 215 76 01-02-03-04-05-06-07-08
Doktor Leyla Evliyaoğlu  (Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 432 212 19 54
Doktor Leyla Evliyaoğlu  (Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: veah@saglik.gov.tr

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını öğrenmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir