Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara Selime Ayaz Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara’da Biyokimya Lab.Uzmanı olarak görev yapmakta olan Selime Ayaz ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek merkezi hastane randevu sistemini kullanarak (mhrs) online muayene randevusu alabilirsiniz.

Selime Ayaz (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara) Adres: Atatürk Bulvarı Kızılay Sokak No:4 Sıhhiye / Ankara
Selime Ayaz (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  Telefon : 0312-3061000
Selime Ayaz (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  Faks : 0312-3124120
Selime Ayaz (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  E-Mail: info@tyih.gov.tr

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Selime Ayaz muayene için mhrs kullanarak ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara’da görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir