Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara Dr.İsmail Taşkıran Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara’da İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr.İsmail Taşkıran ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek merkezi hastane randevu sistemini kullanarak (mhrs) online muayene randevusu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Dr.İsmail Taşkıran (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara) Adres: Atatürk Bulvarı Kızılay Sokak No:4 Sıhhiye / Ankara
Dr.İsmail Taşkıran (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  Telefon : 0312-3061000
Dr.İsmail Taşkıran (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  Faks : 0312-3124120
Dr.İsmail Taşkıran (Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara)  E-Mail: info@tyih.gov.tr

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dr.İsmail Taşkıran muayene için mhrs kullanarak ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ankara’da görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir