Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Sivas Numune Hastanesi, Doktor Ümmühan Çoşkun Erol İletişim Bilgileri

YAZI KONUSU: Sivas Numune Hastanesi Doktor Ümmühan Çoşkun Erol Muayene Randevusu Alma İşlemleri ve Doktorun Görev Yaptığı Güncel Hastane Bilgileri

Makalenin yazıldığı tarihte Sivas Numune Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Ümmühan Çoşkun Erol ile görüşmek ve muayene olmak için aradığınız iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı ziyaret ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara özellikleri gereği MHRS üzerinden randevu verilememektedir)

Doktor Ümmühan Çoşkun Erol (Sivas Numune Hastanesi) Adres: Yeşilyurt Mahallesi Şifa Cad. Numara: 4 Merkez Sivas
Doktor Ümmühan Çoşkun Erol (Sivas Numune Hastanesi) Telefon : 0346 221 11 18
Doktor Ümmühan Çoşkun Erol (Sivas Numune Hastanesi) Faks : 0346 225 39 39
Sivas Numune Hastanesi Elektronik Posta Adresi: sivasdhs9@saglik.gov.tr

Sivas Numune Hastanesi personeli hakkında olumlu, olumsuz görüşlerinizi veya Sivas Numune Hastanesi ile ilgili olarak tüm taleplerinizi linki ziyaret ederek BİMER üzerinden hastanenin ilgili yönetim birimlere ulaştırabilirsiniz.

Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı izleyiniz.

Sivas Numune Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak istiyorsanız T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 numaralı çağrı merkezini arayarak muayene randevusu isteğinizi belirtebilirsiniz.

Doktor Ümmühan Çoşkun Erol hakkında uzmanlık alanı vs. gibi  daha detaylı verilere erişmek ve halen görev yapmakta olduğu güncel hastane bilgisini öğrenmek için linki takip edebilirsiniz. Açılan sorgulama menüsünde ad ve soyad bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu ilgili alanlara yazarak detaylı sorgulama yapabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle…

2 yorum var: Sivas Numune Hastanesi, Doktor Ümmühan Çoşkun Erol İletişim Bilgileri

  • Hocam 25 haftalık hamileyim oruç tutmamın bebeğe bir zararı olur mu

    • Seher hanım, sitemiz, doktorların kişisel web sayfalarını içermemektedir, bu sebeple sorunuz yanıtsız kalabilir. Sorunuz ile ilgili olarak aile hekiminize başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Zira hamileliğin sonlarına doğru yaklaşıldığında çocuğun gelişimi oldukça önem arzetmektedir. Aç kalmak sizi ve bebeğinizi olumsuz etkileyebileceğinden bu hususta vakit kaybetmeden aile hekiminize danışmanız gerekir. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir