Sincan Devlet Hastanesi Dr.Dilek Türk Arpacı Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Sincan Devlet Hastanesi Fizik Tedavi biriminde görev yapmakta olan Dr.Dilek Türk Arpacı ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Dr.Dilek Türk Arpacı (Sincan Devlet Hastanesi) Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı Sincan Ankara
Dr.Dilek Türk Arpacı (Sincan Devlet Hastanesi)  Telefon : 0312 272 62 40
Dr.Dilek Türk Arpacı (Sincan Devlet Hastanesi)  Faks : 0312 273 51 51
Dr.Dilek Türk Arpacı (Sincan Devlet Hastanesi)  E-Mail: Bilgi Bulunamadı

Sincan Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Dr.Dilek Türk Arpacı muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
Sincan Devlet Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

Sincan Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Sincan Devlet Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir