Muş Devlet Hastanesi, Doktor Muhammed Yusuf Özdemir İletişim Bilgileri

Bu yazının yayın tarihi itibariyle Muş Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Muhammed Yusuf Özdemir ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (İstisnai bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu verilememektedir)

Doktor Muhammed Yusuf Özdemir (Muş Devlet Hastanesi) Adres: Saray Mahallesi, Tekel Depoları Yanı , Bitlis Yolu Üzeri, 49200 
Doktor Muhammed Yusuf Özdemir (Muş Devlet Hastanesi) Telefon : 0436 212 06 70 -71-72-73
Doktor Muhammed Yusuf Özdemir (Muş Devlet Hastanesi) Faks : Faks Numarası Bulunamadı
Muş Devlet Hastanesi Elektronik Posta Adresi: yonetici@musdh.gov.tr

Muş Devlet Hastanesi personeli hakkında olumlu, olumsuz görüşlerinizi veya Muş Devlet Hastanesi ile ilgili olarak tüm taleplerinizi linki ziyaret ederek CİMER üzerinden hastanenin ilgili yönetim birimlere ulaştırabilirsiniz.

Randevulu muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak isterseniz lütfen bağlantıyı izleyinizMuş Devlet Hastanesinde muayene için randevunuzu T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 numaralı çağrı merkezinden de alabilirsiniz.

Doktor Muhammed Yusuf Özdemir hakkında kapsamlı bilgilere ulaşmak ve halen görev yapmakta olduğu güncel hastane bilgisini edinmek için linki ziyaret edebilirsiniz. Açılan sorgulama menüsünde ad ve soyad bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu ilgili alanlara yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir