Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Doktor Fatih Nazmi Yaman Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’da doktor olarak görev yapmakta olan doktor Fatih Nazmi Yaman ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Fatih Nazmi Yaman (Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi) Adres: Gaziantep Yolu 14. Km.Karacasu Mevkii / KAHRAMANMARAŞ
Doktor Fatih Nazmi Yaman (Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi) Telefon : 0 344 228 28 00
Doktor Fatih Nazmi Yaman  (Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi) Faks : 0 344 228 28 00
Doktor Fatih Nazmi Yaman  (Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi) E-Mail: bilgi@ksh.gov.tr

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir