İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi Doktor Murat KURTULMUŞ İletişim – Randevu

İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesinde görev yapmakta olan doktor MuratKURTULMUŞ ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Murat KURTULMUŞ (İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi) Adres: Tıbbiye Caddesi No:40 Üsküdar İSTANBUL
Doktor Murat KURTULMUŞ (İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi) Telefon : 0216 542 32 32
Doktor Murat KURTULMUŞ (İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi) Faks : 0216 336 0565
Doktor Murat KURTULMUŞ (İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi) E-Mail: istanbuleah21@saglik.gov.tr

İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun hâlâ İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.Hastanesinde görev yapıp yapmadığını öğrenmek ve hastanenin kendi sitesi üzerinden randevu verilmesi halinde randevu almak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Doktor Murat KURTULMUŞ hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir