İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Doktor Hafize Gülşah Özcan Muayene

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon biriminde görev yapmakta olan Doktor Hafize Gülşah Özcan ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Hafize Gülşah Özcan (İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi) Adres: Doktor Erkin caddesi. Kadıköy / İstanbul
Doktor Hafize Gülşah Özcan (İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi)  Telefon : 0216-566-40-00
Doktor Hafize Gülşah Özcan (İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi)  Faks : Bilgi Bulunamadı.
Doktor Hafize Gülşah Özcan (İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi)  E-Mail: Bilgi bulunamadı

İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Hafize Gülşah Özcan muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak anında randevu alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir