Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Genel Cerrahi biriminde görev yapmakta olan Op.Dr. Hamdi UÇAR ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Op.Dr. Hamdi UÇAR (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi) Adres: Sahip Molla Cad. Kısayol Sok. No: 1 Beykoz / İstanbul
Op.Dr. Hamdi UÇAR (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  Telefon : (216) 322 22 10
Op.Dr. Hamdi UÇAR (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  Faks : (216) 413 79 58
Op.Dr. Hamdi UÇAR (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  E-Mail: istanbuldhs4@saglik.gov.tr

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Op.Dr. Hamdi UÇAR muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

43 views

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar