İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Op.Dr. Erol AKKÖSE Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi Genel Cerrahi biriminde görev yapmakta olan Op.Dr. Erol AKKÖSE ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Op.Dr. Erol AKKÖSE (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi) Adres: Sahip Molla Cad. Kısayol Sok. No: 1 Beykoz / İstanbul
Op.Dr. Erol AKKÖSE (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  Telefon : (216) 322 22 10
Op.Dr. Erol AKKÖSE (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  Faks : (216) 413 79 58
Op.Dr. Erol AKKÖSE (İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi)  E-Mail: istanbuldhs4@saglik.gov.tr

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Op.Dr. Erol AKKÖSE muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir