İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis Randevu

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları biriminde görev yapmakta olan Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis (İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6. Sokak Bağcılar İstanbul
Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis (İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  Telefon : 0212 440 40 00
Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis (İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  Faks : 0212 440 42 42
Uzm. Dr. Emine Erdoğan Kutanis (İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  E-Mail: info@beh.gov.tr

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir