İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi  Göğüs Hastalıkları biriminde görev yapmakta olan Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA (İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi) Adres: Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:3 Arnavutköy İstanbul
Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA (İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi)  Telefon : 0212 453 12 12
Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA (İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi)  Faks : 0212 597 20 42
Uz. Dr. Bilge YILMAZ KARA (İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi)  E-Mail: Bilgi Bulunamadı

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir