Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

İskenderun Devlet Hastanesi, Doktor Ali Erdem Gündüz İletişim

Yazının yayınlandığı tarih itibariyle İskenderun Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Ali Erdem Gündüz ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Ali Erdem Gündüz (İskenderun Devlet Hastanesi) Adres: Yeni Bina: Numune Mahallesi 566 sokak sonu 31200 İskenderun HATAY
Doktor Ali Erdem Gündüz (İskenderun Devlet Hastanesi) Telefon : 0326 618 24 24
Doktor Ali Erdem Gündüz (İskenderun Devlet Hastanesi) Faks : 0326 6189888

İskenderun Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayetlerinizi yahut hastaneden taleplerinizi buraya tıklayarak bimer aracılığı ile iletebilirsiniz.

Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İskenderun Devlet Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezinin 182 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Doktor Ali Erdem Gündüz hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak ve güncel hastane bilgisini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgileri ile güvenlik doğrulama kodunu girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Yazı İçin Yorum Bırak: İskenderun Devlet Hastanesi, Doktor Ali Erdem Gündüz İletişim

  • Dürüst ve işinde tecrübeli doktor,miğde yanması olarak yönlendirilirken ali erdem hocam sayesinde kalp krizi geçirdiğini öğrendim ve hayatım kurtuldu allah razı olsun işinde gerçekten iyi bir doktor,herkes böyle sizin gibi çalışmış olsa hayat daha güzel çekilirdi,doktor olmak her baba yiğidin harcı değil sağolun hocam,allah sizi başımızdan eksik etmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.