Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Dr. Metin Önerci Randevu

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi  Kulak Burun Boğaz biriminde görev yapmakta olan Dr. Metin Önerci ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Dr. Metin Önerci (Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi) Adres: Hacettepe Mahallesi 06230 Ankara
Dr. Metin Önerci (Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi)  Telefon : 3123055000
Dr. Metin Önerci (Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi)  Faks : 3123055000
Dr. Metin Önerci (Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi)  E-Mail: info@hacettepe.com.tr

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
Size üzerinden muayene randevusu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir