Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi Dr.Gönül AKSU Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesinde görev yapmakta olan Dr.Gönül AKSU ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Dr.Gönül AKSU (Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi) Adres: Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi
Dr.Gönül AKSU (Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi)  Telefon : 0312 567 40 00
Dr.Gönül AKSU (Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi)  Faks : 0312 322 01 84
Dr.Gönül AKSU (Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi)  E-Mail: bilgi@ezh.gov.tr

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir