Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ Muayene

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yapmakta olan doktor SÜLBİYEARIBAŞ ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ (Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi) Adres: Talas Yolu 5.Km 38039 KAYSERİ
Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ (Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi) Telefon : (0 352) 207 66 66
Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ (Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi) Faks : (0 352) 437 52 73
Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ (Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi) E-Mail: tfh@erciyes.edu.tr

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yapıp yapmadığını öğrenmek ve hastanenin kendi sitesi üzerinden randevu verilmesi halinde randevu almak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Doktor SÜLBİYE ARIBAŞ hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir