Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Hicran Tülüce Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri biriminde görev yapmakta olan doktor Hicran Tülüce ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Hicran Tülüce (Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Tıbbiye Cad.No:23 Haydarpaşa İstanbul
Doktor Hicran Tülüce (Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  Telefon : 0216 542 4444
Doktor Hicran Tülüce (Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  Faks : 0216 418 9649
Doktor Hicran Tülüce (Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi)  E-Mail: Bilgi Bulunamadı

Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Doktor Hicran Tülüce muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir