Denizli Devlet Hastanesi Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Denizli Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk (Denizli Devlet Hastanesi) Adres: Denizli Devlet Hastanesi
Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk (Denizli Devlet Hastanesi)  Telefon : 0258 265 34 30-31-32-33-34
Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk (Denizli Devlet Hastanesi)  Faks : 0258 241 28 53
Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk (Denizli Devlet Hastanesi)  E-Mail: hastane@denizlidh.gov.tr

Denizli Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
Denizli Devlet Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

Denizli Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Denizli Devlet Hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

One thought to “Denizli Devlet Hastanesi Uz.Dr.Tuba Erürker Öztürk Randevu İşlemleri”

  1. Ilk defa devlet hastanesine geldim. Personel ve doktorlarin ilgisizligi dolayisiyla hic gelmek istemiyordum. Iyi ki gelmisim gastroloji uzman dr Tuba Erurker Ozturk hanimefendi hastaneye yeni gelmis. Endoskopi yapti. Korka korka gittim ama hem kendisinin hemde yanindaki hemsire ve hasta bakicinin guler yuzlulugu ve surekli telkinlerde bulunmalari sayesinde zorda olsa atlattim. Cok memnun kaldim tesekkur etmeyi borc bildim. Iyi ki gelmissiniz Tuba Hanim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir