Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi Uz.Dr.Önder Tuğal Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi Psikiyatri biriminde görev yapmakta olan Uz.Dr.Önder Tuğal ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uz.Dr.Önder Tuğal (Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi) Adres: Belediye Evleri Mahallesi Turgut ÖZAL Bulvarı No: 230 Çukurova ADANA

Uz.Dr.Önder Tuğal (Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi) Telefon : 0(322) 239 04 75 (PBX)

Uz.Dr.Önder Tuğal (Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi) Faks : 0(322) 247 05 27

Uz.Dr.Önder Tuğal (Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi) E-Mail: adanarhh1@saglik.gov.tr

Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Uz.Dr.Önder Tuğal muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesi doktorlarından istediğiniz bir tanesine telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Çukurova Ruh Sağlığı Hastanesinde hala aktif olarak görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir