Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Harun GÖL Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Harun GÖL ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Harun GÖL (Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Adres: Bahçelievler Mahallesi Çamlık Caddesi No:2 Yeniyol ÇORUM
Doktor Harun GÖL (Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 364 223 03 00
Doktor Harun GÖL  (Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Faks : 0 364 223 03 23
Doktor Harun GÖL  (Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: corumdhs7@saglik.gov.tr

Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını öğrenmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir