Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi Uz. Dr. Emin KAYA Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları biriminde görev yapmakta olan Uz. Dr. Emin KAYA ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uz. Dr. Emin KAYA (Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi) Adres: İstasyon Mh. Leylak Cd. Ulubatlı Hasan Sk. No. 5 Etimesgut ANKARA
Uz. Dr. Emin KAYA (Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi)  Telefon : 0312 293 30 00
Uz. Dr. Emin KAYA (Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi)  Faks : 0312 243 16 42
Uz. Dr. Emin KAYA (Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi)  E-Mail: bilgi@etimesgutdh.gov.tr

Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Uz. Dr. Emin KAYA muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.
Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için bağlantıyı tıklayınız.

Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Celal Ertuğ Etimesgut İlçe Devlet Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir