Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Doktor Evren Dilektaşlı Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Genel Cerrahi biriminde görev yapmakta olan Doktor Evren Dilektaşlı ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Evren Dilektaşlı (Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi) Adres: Mimar Sinan Mah.Emniyet Cd.Yıldırım Merkez/Bursa

Doktor Evren Dilektaşlı (Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi) Telefon : 0224 295 50 00

Doktor Evren Dilektaşlı (Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi) Faks : 0224 294 4499

Doktor Evren Dilektaşlı (Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi) E-Mail: Bilgi Bulunamadı.

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Evren Dilektaşlı muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi online laboratuvar tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi devlet hastanesinde görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar