Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Op.Dr.Nadir ÜNLÜ Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum biriminde görev yapmakta olan Op.Dr.Nadir ÜNLÜ ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Op.Dr.Nadir ÜNLÜ (Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi) Adres: Çırpan Mahallesi Sağlık Sk.Mustafa Kemal Paşa/BURSA

Op.Dr.Nadir ÜNLÜ (Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi) Telefon : 0224 613 18 60 (3 Hat)

Op.Dr.Nadir ÜNLÜ (Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi) Faks : 0224 613 18 63

Op.Dr.Nadir ÜNLÜ (Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi) E-Mail: bursadhs6@saglik.gov.tr

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Op.Dr.Nadir ÜNLÜ muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Bursa Mustafakemalpaşa devlet hastanesinde görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir