Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Doktor Zafer Gül Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Genel Cerrahi doktor Zafer Gül iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Genel Cerrahi doktor Zafer Gül (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) Adres: 0 224 517 34 00-01- 02-04-09

Genel Cerrahi doktor Zafer Gül (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) Telefon : 0 224 517 34 07

Genel Cerrahi doktor Zafer Gül (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) E-Mail (E Posta) adresi: a.akinci@gemlikdh.gov.tr

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Zafer Gül muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçlarını online sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir