Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Doktor Necdet Çulhaoğlu Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji doktor Necdet Çulhaoğlu iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Ortopedi Ve Travmatoloji doktor Necdet Çulhaoğlu (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) Adres: 0 224 517 34 00-01- 02-04-09

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Ortopedi Ve Travmatoloji doktor Necdet Çulhaoğlu (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) Telefon : 0 224 517 34 07

Ortopedi Ve Travmatoloji doktor Necdet Çulhaoğlu (Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi) E-Mail (E Posta) adresi: a.akinci@gemlikdh.gov.tr

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Necdet Çulhaoğlu muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçlarını online sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir