Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) Adres: Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7 Nilüfer /BURSA

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) Telefon : 0224 275 20 00

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: bilgi@bch.gov.tr

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı online öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Hastanenin doktorlarından tercihen herhangi birisine telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.