Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) Adres: Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7 Nilüfer /BURSA

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) Telefon : 0224 275 20 00

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Özgür DENİZ) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: bilgi@bch.gov.tr

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Özgür DENİZ muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı online öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Hastanenin doktorlarından tercihen herhangi birisine telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar