Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT) Adres: Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7 Nilüfer /BURSA

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT) Telefon : 0224 275 20 00

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi (Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: bilgi@bch.gov.tr

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Uzm.Dr. Emine YILMAZ MERT muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı online öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Hastanenin doktorlarından tercihen herhangi birisine telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir