Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Bursa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Fatma YAVUZ Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Fatma YAVUZ iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Fatma YAVUZ (Bursa Devlet Hastanesi) Adres: Hasta Yurdu Cd. No: 31 Tophane Bursa

Sponsorlu Bağlantılar

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Fatma YAVUZ (Bursa Devlet Hastanesi) Telefon : (0224) 280 28 00

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Fatma YAVUZ (Bursa Devlet Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) yazmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bursa Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı YAVUZ muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Devlet Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçlarınızı online sorgulamak ve öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Devlet Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir