Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Doktor Neslihan KILIÇ Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Anestezi Birimi Doktor Neslihan KILIÇ iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Anestezi Birimi Doktor Neslihan KILIÇ (Bursa Çekirge Devlet Hastanesi) Adres: Mutluevler Mah. Nazlı Cad. No Bila Osmangazi BURSA

Anestezi Birimi Doktor Neslihan KILIÇ (Bursa Çekirge Devlet Hastanesi) Telefon : 0224 239 36 36

Anestezi Birimi Doktor Neslihan KILIÇ (Bursa Çekirge Devlet Hastanesi) Telefon : 0224 233 41 01

Anestezi Birimi Doktor Neslihan KILIÇ (Bursa Çekirge Devlet Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) göndermek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Doktor Neslihan KILIÇ muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi laboratuvar tahlil sonuçlarınızı online sorgulamak ve öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar