Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Uzm.Dr. Vildan Atıcı Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. Vildan Atıcı iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. Vildan Atıcı Adres: Alaaddin Mh.Ortapazar Cd.Menekşe Sk.No:2 16040 Osmangazi/BURSA

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Radyasyon Onkoloji Uzm.Dr. Vildan Atıcı (Bursa AOS Onkoloji Hastanesi) Telefon : 0224 223 82 00

Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. Vildan Atıcı (Bursa AOS Onkoloji Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: bursaonkoloji@bursaonkoloji.gov.tr

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Uzm.Dr. Vildan Atıcı muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı online öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir