Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım Adres: Alaaddin Mh.Ortapazar Cd.Menekşe Sk.No:2 16040 Osmangazi/BURSA

Radyasyon Onkoloji Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım (Bursa AOS Onkoloji Hastanesi) Telefon : 0224 223 82 00

Radyasyon Onkoloji birimi, Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım (Bursa AOS Onkoloji Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: bursaonkoloji@bursaonkoloji.gov.tr

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa AOS Onkoloji Hastanesi laboratuvar sonuçlarınızı online öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Yazı İçin Yorum Bırak: Bursa AOS Onkoloji Hastanesi Uzm.Dr. İbrahim Yıldırım Randevu İşlemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.